Extra Portfel - chwilówka na 60 dni

Extra Portfel vs Extra Portfel com.pl. To nie to samo – jedna oferta ma 62 dni

Nieczęsto przytrafia się opisać płatną chwilówkę. Extra Portfel jest trochę inny, marketingowo inny (też AvaFin bo to tak jakby klony, nic negatywnego). Tym razem zacznijmy od zalet bo są ale to wszystko zależy od konkretnej sytuacji.

com.pl

Kiedy wchodzimy na samo extraportfel.pl nie mamy tej oferty (jest 30 dni), trzeba wejść na extraportfel.com.pl i tam to mamy.

Zalety

Termin 62 dni (kategoria 60 dni) – jak na chwilówkę to jest na plus

Kwoty 5000 PLN – całkiem standardowo wszak reprezentatywny wskazuje na przeciętnie 1000 PLN

I najważniejsza zaleta: działa w weekend od 09:00 do 18:00. Dokładnie tak, rozpatrywane są wnioski, to godziny pracy kredytodawcy (bo są to kredyty konsumenckie w świetle ustawy a po prostu nazywamy je chwilówkami) w soboty i niedziele. I najczęściej w historiach klientów powtarza się kazus kierowcy ciężarówki, który w weekend stoi w ostatniej miejscowości przed granicą.

Łatwość, bezpieczeństwo – jest szybko, zawsze online, parę kliknięć dosłownie. Jak w każdej usłudze finansowej potwierdzamy tożsamość. A że chwilówki kwalifikują się do pożyczek na dowód:

https://veryfin.pl/blog/kredyty-i-pozyczki-na-dowod/ [rozróżnienie kategorii, wskazanie aktualnych top 3 w bankach i pozabankowych]

…to są tez bez zaświadczeń przekazywania. Nic nie wysyłamy.

A bazy? Bo to tez wielu interesuje – sprawdza takie:

Jak widać jest bik, big, krd i wszystko co zniechęca notorycznych dłużników – toteż to nie dla Was.

No i wady…

Koszty, koszty, koszty. Jak każda chwilówka ma je podkręcone na maksimum ustawowe. To najdroższa forma kredytu jaką można spotkać będąc konsumentem w rozumieniu ustawy… bo przedsiębiorca to trochę inaczej (ich jeszcze można spłukać bardzo mocno w machinie procentowej).

RRSO 118,41% przy 62 dniach. Nie oznacza to jednak ponad dwukrotności bo wiemy (albo nie wiemy), że RRSO to dotyczy hipotetycznego 1 roku. Takie założenie i wprost wynika to z nazwy Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Czyli co rok ile więcej oddajemy (ale to też można precyzować godzinami).

Pełny prospekt informacyjny z parametrami do wydruku PDF:
https://veryfin.pl/pliki/Chwilowka_Extra_Portfel_parametry.pdf

Podobne:
https://veryfin.pl/ranking-pozyczek-online/

Członkostwo w PZP:
https://zpf.pl/members/avafin-poland-sp-z-o-o/

2 komentarze do “Extra Portfel vs Extra Portfel com.pl. To nie to samo – jedna oferta ma 62 dni”

  1. Ostatni punkt z pliku Chwilowka_Extra_Portfel_parametry.pdf jest najciekawszy:

    ZGODA NA UDOSTĘPNIENIE DANYCH — PARTNERZY (12)
    Fiizy Poland sp. z o.o. Warszawa, KRS 0000804600
    Traffic Control OÜ Tallinn, nr 11501857
    Fininity OÜ Tallinn, nr 14523902
    Finceptiv Plus OÜ Tallinn, nr 16164028
    Ducatos sp. z o.o. Warszawa, KRS 0000655385
    Fincapital sp. z o.o. Warszawa, KRS 0000653383
    DoAff SIA Ryga, nr 40203426084
    Levitation One Ltd. Tallinn, nr 16045238
    Findao sp. z o.o. Warszawa, KRS 0000978068
    Easy Payment Services OOD Bułgaria, nr 204112059
    FINELF sp. z o.o. Sopot, KRS 0000664384
    Silklead sp. z o.o. Olsztyn, KRS 0000716541

    12 różnych podmiotów i z 4 różnych krajów dostaje dane. Jak Pegasus.

    1. I jeszcze dodam, że patrzymy na listę pośredników, którzy mają też swoich partnerów. Jak Pegasus a dla matematyków bardziej trafi „jak fraktal” (wiecie – rozgałęzienia powtarzające się w nieskończoność prostymi słowy).
      Ale to też nie jest wcale celowe – po prostu tak musi być by realizować usługi i o zgrozo jest powszechne w skali świata.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewijanie do góry